Dukesha e Sussex, Meghan Markle, sëbashku me princ Harryn dhe djalin e tyre, Archie Harrison, kanë shkuar në Ibiza të Spanjës, për të festuar ditëlindjen e saj të 38-të.

Thuhet se ata janë larguar nga Mbretëria e Bashkuar që në datën 6 gusht, dy ditë pas ditëlindjes dhe janë rikthyer më 12 gusht.

Sipas mediave spanjolle, ata kanë udhëtuar me avion privat dhe kanë qëndruar në një vilë të izoluar, larg të gjithëve.

Kjo nuk është hera e parë që Meghan ka shkuar në Ibiza, ajo ka  qenë dhe në 2016 me shoqet e saj./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All