Nuk dihet nëse i ka bërë vetëm për setin fotografik, apo për t’i mbajtur më gjatë, por Hailey Baldwin është bërë brune.

Modelja dhe bashkëshortja e Justin Bieber, përmes një postimi në Instagram, ka nxjerrë një foto ku pozon për resvistën Interview. Ajo shfaqet me flokë të shkurtra, të larguar dhe plotësisht të zeza.

Fakti që ajo nuk njihet fare, është i vërtetë, pasi gjithë jetën është identifkuar me flokët bjonde, dhe një ndryshim i tillë, nuk kalon lehtë pa u komentuar./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat