Alba Hoxha është balerina dhe bukuroshja shqiptare e cila gjithmon di të marrë vëmendjen e mediave me fotot e saj ku gjithmonë shfaqet e kuruar në detaje.Ditët e funditAlba martoi motrën , dhe para dasmës ajo publikoi foto të fytyrës dhe të fustanit. Të mësuar ta shohin Albën gjithmonë perfekte në veshje dhe make up , ndjekësit e saj nuk e priten shumë mirë veshjen e saj.

Ndonëse mori komplimente të shumta për make up-in , veshja e saj u kritikua shumëpër modelin pasi dukej se nuk ishte i prerë për trupin e saj. Të shumta ishin komentet negative ku thonin që ky fustan nuk kishte qenë zgjedhja e duhur për Albën.

Megjithatë , duket se kishte qenë vetëm një keqkuptim nga ana e ndjekësve pasi në disa foto të publikuara nga vetë Alba pas dasmës , shihet se në të vërtetë fustani ka një model të vecantë.

404171404170404169
<
>

Flash Lajme

Më të lexuarat