Modelja Emina Cenmulaj, i ka kthyer një përgjigje një komentuesi, teksa ai e kritikon pse nuk është martuar në vendlindjen e saj.

:“S’ka si shtëpia. Pavarësisht se ku shkoj, sa shoh dhe sa mësoj, shtëpia ime është gjithmonë aty ku është zemra ime”.

-ka shkruar në një postim Cenmulaj.

Një ndjekëse i bëri një koment duke i thënë se po të donte aq shumë vendin, do të ndërtonte aty karrierën e do të martohej në Tuz.

“Meqë s’ka vend si vendi jot pse nuk jetove aty? Pse s’u martove në Tuz? Pse nuk e zhvillove karrierën në vendlindje po ike qysh 18 ???”, shkruajti ndjekësja.

“Auuuuu tash a deshte edhe me i ra fylit për melodi, t’kisha tej atëherë isha ken tyj miel lopë hala”-ka qenë përgjigja e modeles./ I.M-Dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All