Para pak ditësh, në ditëlindjen e saj, Luana Vjollca publikoi klipin e këngës më të fundit, që ishte një dhuratë për fansat.

Kënga “Ti Amo”, është regjistruar me “one shoot”, d.m.th e xhiruar vetëm njëherë.

Sigurisht, të bësh një klip kënge one shoot, nuk është aspak e lehtë.

Luana Vjollca ka treguar sesi është regjistruar kënga e saj, përmes një videoje në Instagram. Mbase ju do të qeshni, sesi gjithçka ndodh me shpejtësi dhe Luana që vrapon në majë të takave, por ky është çelësi i saj i suksesit. Të bëjë shumë gjëra, në pak kohë. Dhe ajo ia ka dalë. Shikoni më poshtë videon!/E.B-dritare.net

Visualizza questo post su Instagram

Un post condiviso da (@luanavjollca) in data:


Flash Lajme

Më të lexuarat