Ish-çifti I njohur I showbizz-it shqiptar,Nora Istrefi dhe Robert Berisha kanë  zyrtarizuar ndarjen kohë  më  parë .Pas ndarjes nga këngëtarja, Robert Berisha bën publike flirtin e bjondes misterioze.Kjo e fundit e ka etiketuar këngëtarin në  një  postim,dhe duket më  së  miri që  dhe Roberti nuk ka hezituar t´ia kthejë .

Roberti e ka falenderuar fansen bjonde,pas mesazhit:´´Duhet të  jetë  e paligjshme të  jesh kaq I mirë `´.

Përveç faktit që  Roberti e ka falenderuar bjonden misterioze që  e komplimentoj për paraqitjen,fizikun e tij,ai ka vendosur dhe ta ndajë  komplimentin me fansat e tij në  profilin social ´Instagram´.


Flash Lajme

Më të lexuarat