Cardi B nuk ka frikë të veshë dizajnet më të çuditshme që projektuesit e modës ofrojnë. Për të, asgjë nuk ka limite, dhe në Javën e Modës në Paris është paraqitur me një veshje vërtet të guximshme.

Ajo u shfaq para Kullës Eiffel duke realizuar një sesion fotosh. Ndërsa ecte në rrugë me veshjen kokë e këmbë mbuluar ajo tha: “Kujdesuni për mua të mos më shtypë ndonjë makinë, sepse nuk shoh”.

View this post on Instagram

A post shared by (@iamcardib) on

Veshja ishte realizuar nga Richard Quinn, dhe askujt më mirë sesa Cadri B nuk mund t’i përshtatej./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat