Kur zgjedhin rrobat e tyre, të famshmit dëshirojnë të duken tërheqës dhe nuk duan të keni diçka si dikush tjetër. Por ja që ndodh! Edhe pse veshjet e tyre kushtojnë miliona euro, ndodh që vipat të bëjnë xing me njëri-tjetrin, kur ata zgjedhin veshjet e stilistëve të njohur.

Dritare.net, në galerinë më poshtë ju ka sjellë disa foto kur të famshëm të ndryshëm, janë paraqitur me veshje të njëjtë./E.B-dritare.net

Foto 1 nga 16


Flash Lajme

Më të lexuarat