Një ditë më parë Bes Kallaku ka hedhur disa foto në instastory, nga Parisi, ku shihet duke i dhënë një makine tip Ferrari.

“Katunari, katunari, me ferrari, nga gomari këtu, hap i madh”-shkruante Bes kallaku.

Por, janë disa gjëra që nuk u shpëtojnë syrit të lexuesve, por as mekanikëve kur bëhet fjalë për makina.

Llampat e ndezura në makinë tregojnë shumë për gjendjen e saj.

Ne të Dardania.com kemi pyetur një mekanik, edhe për kuriozitet, se çfarë problemi ka makina e Besit.

Dhe, po, ferrari në mes të Parisit ka disa probleme.

Në fillim, Besi ose është duke ecur me frena dore, ose më keq akoma, i janë prishur frenat.

Dhe e dyta, gomat e ferrarit nuk janë të fryra.

Prandaj, Bes, bëj edhe një xhiro nga një gomisteri në Paris./ I.M-Dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat