Këngëtarja me origjinë shqiptare dhe me famë botërore, Bebe Rexha, në vitin 2018, bleu një shtëpi me çmim prej 2.072,000 $ në Los Angeles.

Shtëpia ia ka vlejtur çdo qindarkë pasi është e kompletuar në të gjitha anët dhe shumë luksoze.

Duke filluar që nga pjesa e oborrit, ai ka në përbajtjen e tij një pishinë gjigante, pikëpamjet gjithëpërfshirëse të kodrës dhe është i izoluar në mënyrë që të ruajë privatësinë e artistes.

Dhoma e ndjenjes ka një hapësirë shumë të madhe dhe e pajisur me orendi nga më të bukurat.

Përsa i përket dhomës së gjumit, ajo përmban një kënd të për lexim, dy dollapë në këmbë dhe një banjë (dushin me avull, vaskën e sapunit dhe dyshemetë e ndezura).

Gjithçka brenda shtëpisë së këngëtares është thjesht e mrekullueshme dhe mund ta ndiqni në galerinë e mëposhtme:


Flash Lajme

Më të lexuarat