Seanca e sotme plenare ka kaluar pa debatet që jemi mësuar ti shohim në televizion. E duket se deputetët kanë qenë më të qetë ndaj kanë gjetur kohë edhe për të biseduar mes njëri-tjetrit.

Ashtu si shihet edhe në këto foto, një bisedë ka qenë edhe mes ministrave. Në foto shihet ministri Pandeli Majko që bisedën me ministren e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu dhe atë të Drejtësisë, Etilda Gjonaj. Por ashtu si duket, kjo bisedë nuk ka kaluar edhe aq lehtë. ndoshta Majko ka dëgjuar diçka që nuk i pëlqen, përsa kohë ka reaguar. Pas fotove ku shihet duke folur me ministret, ministri duket i tensionuar. Çfarë të ketë ndodhur vallë mes tre ministrëve?majko ministrettmajko mbyll syteministraa
<
>

Flash Lajme

Më të lexuarat