Tuna Sejdi është shfaqur joshëse në fotosesionin e ri. Këngëtarja shqiptare, Tuna Sejdi, i ka theksuar format e përkryera trupore në veshjen e ngushtë. Fotografia është shkëputur nga fotosesioni i saj më i ri, aty ku Tuna përveç elegante në të zezë duket tejet e bukur.

Tash kur djali i saj dhe Patrisit, Tiani, është rritur, Tuna përveç me projekte muzikore po qëndron pranë fansave edhe me postimin e fotografive të ndryshme. Bazuar në pozitive shihet ajo u ka munguar atyre.

View this post on Instagram

A post shared by Altuna (Sejdi) Berisha (@tunasejdi) on


Flash Lajme

Më të lexuarat