Ylli i muzikës spanjolle Enrique Iglesias, ka mbajtur një koncert në Selanik të Greqisë.

Këngëtari ka mahnitur fansat shqiptarë, teksa në skenë ka valëvitur flamurin tonë.

Ka qenë një fans që i ka hedhur flamurin në skenë, ndërsa ai e ka marrë dhe e ka valëvitur atë./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat