Vajza e Ermal Fejullahut, Era, feston sot ditëlindjen. Ajo mbush 6 vjeç dhe Ermali i ka bërë një urim publikisht në Instagram.

“Urime ditëlindjen sheqeri i babit, të dua shumëëëë Era!-shkruan ai

View this post on Instagram

A post shared by (@ermal.fejzullahu) on

Ndërkohë edhe Ariana Fejzullahu e ka uruar të bijën me fjalë të ëmbla.

“Urime ditëlindjen shpirti i mamit, urime 6 vjetorin e lindjes! U bëfsh edhe 100 vjeç bija ime e bukur! Të do mami, babi, Ari, Bruna, Ana”, shkruan Ariana në postimin në Insagram./E.B-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by (@arianafejzullahu) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All