Në epokën e digjitalizimit, mund të komunikosh një njerëzit kur të duash dhe si të duash. Kështu bën dhe Xhemi Shehu, e cila ndërsa është mërzitur duke pritur miken e saj, Arbana Osmanin, i ka dërguar një video mesazh.

E maskuar me filtra si gjirafë, Xhemi e nervozuar pyet: “He Arbana ke lënë takim me mua? Ku je? Ku jeee? Jam në parkim, po të pres ty.”

View this post on Instagram

A post shared by (@arbanao) on

Ndërkohë Arbana ka qenë ajo që e ka postuar në Instagram dhe ka shkruar: “Kam shoqen më budallaqe në botë”./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat