Gerta Shino, ish-banorja e “Big Brother”, ishte prej kohësh në një marrëdhënie me një djalë të quajtur Florent. Por së fundmi ata janë përfolur për një ndarje, duke qenë se kanë fshirë fotot dhe kanë ndaluar së ndjekuri njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Madje këto thashetheme u përforcuan më shumë kur Gerta u pa në shoqërinë e këngëtarit Seldi Qalliu.E kontaktuar nga “Xing.al”, Gerta është shprehur se nuk është ndarë me Florentin dhe se Seldin e ka vetëm shok. Po ashtu ajo ka publikuar disa orë më parë foto me Florentin, si për të vërtetuar akoma më shumë që vazhdon të jetë në një lidhje me të, kështu që të gjithë hamendësimet hidhen poshtë!


Flash Lajme

Më të lexuarat