Arbenita Ismajli është nga personazhet më të komentuara të mediave rozë. Arbenita Ismajli është modele mjaft e kërkuar në tregun ndërkombëtar, ajo çaste më parë ka publikuar një imazh ku është shfaqur tejet seksi.


Modelja e cila karrierën është duke zhvilluar në Londër, në postimin e bërë është shfaqur në një bluzë të shkurtër ndërsa në pjesën e poshtme vetëm në të brendshme rozë.
Ndryshe, tash e një kohë dihet se lidhja e saj me reperin Fero ka përfunduar, dhe dyshja kanë hequr edhe njëri tjetrin nga ndjekja në Instagram.


Flash Lajme

Më të lexuarat