Lori Hoxha është një nga blogeret njohura shqiptare, e apasionuar pas modës.

Gjithmonë shfaqet e kuruar në detaj, si në pamje ashtu dhe në veshje.

Nëse e ndiqni në Instagram, mund ta keni verejtur që, ajo ka një veshje të preferuar;  pantallonat xhins të kombinuara me xhakete.

Në rrugët dhe kafet londineze, kështu shfaqet Lori, me një stil sa sportiv aq dhe kalsik, shumë të këndshëm. /E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat