Gazetarja, Fatma Haxhialiu ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin “Ftesë në 5”, të Bieta Sulos. Fatma ka rrëfyer eksperiencën e saj me tërmetin e 26 nëntorit që i tmerroi të gjithë.

Fatma tha se, në momentin që ra tërmeti, instinktivisht shkoi te dhoma e djalit.

“Momenti i parë i imi ka qenë instikistivisht, jam ngritur dhe kam shkuar te dhoma e çunit… Unë nuk e di se si kam shkuar deri atje, sepse tre nga mikeshat e mia kanë përfunduar në spital pikërisht se kanë pësuar fraktura gjatë ecjes.

Nuk e di se si jam ngritur, di që kam qenë konshiente kur kam parë ata të dy, gjithë pjesën tjetër e kam bërë në mënyrë instiktive.”,- tha Fatma.dardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All