Një shaka mes dy personazheve të njohur të showbizzit shqiptar, mori dhënë dhe lajmi u  përhap aq shumë sa fqinjët i shkuan për urime në shtëpi. Bëhet fjalë për këngëtarin Alban Ramosaj, dhe ish-misin shqiptar, Niki Delijorgji.

Kjo e fundit postoi një foto në instagramin e saj, me barkun e fryrë, ku shkruante: Urime babush.

Lajmi u përhap në shumë medie online, ndaj Albani, pas pak orësh u detyrua të sqaronte se kjo ishte vetëm një shaka.

“Mora shumë urime, telefonata dhe mesazhe. Madje edhe fqinjët erdhën të më uronin, por ishte një metaforë. Ne po punojmë së bashku për projekte, sqaroi këngëtari./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat