Një nga çiftet më të përfolur të show biz-it, modelja Arbenita Ismajli dhe reperi, Fero ishin për një kohë të gjatë në vëmendjen e mediave rozë, për shkak të lidhjes së tyre e më pas ndarjes.Edhe pse ata nuk e ndjekin më njeri-tjetrin në rrjete sociale dhe publiku e di sikur ata nuk janë më bashkë, një detaj së fundmi i ka `tradhëtuar´. Siç mund të vihet re dhe nga fotot e mëposhtme, të dy kanë postuar nga i njëjti vend.

Mbetet për tu parë reagimi i Arbenitës dhe Feros në ditët në vijim.


Flash Lajme

Më të lexuarat