Genta Ismajli ka ‘pushtuar’ prej momentit kur njoftoi lidhjen e saj.
Për një kohë bukur të gjatë emri i Genta Ismajlit i kishte munguar mediave rozë, por ajo u kthye furishëm kur konfirmoi lidhjen e saj me biznesmenin turk, shkruan lajmi.net.


Këngëtarja së fundmi ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku është shfaqur pranë një veture të markës ‘Range Rover’ dhe në prapavijë shihet edhe i dashuri i ri.
Turku duket se është mjaft romantik pasi shihet si i ka dhuruar Gentës një buqetë me lule dhe ky gjest i ka pëlqyer mjaft asaj, ajo lë këtë mbishkrim në foto “Jeta është e bukur”.

https://www.instagram.com/genta.ismajli/?utm_source=ig_embed


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All