Princesha Charlotte vodhi gjithë vëmendjen dje, në ditën e parë të shërbimit mbretëror. Ajo qëndroi pas mami Kate Middleton dhe të dyja bashkë shpërndanë dhurata.

Nuk harrohet çasti kur, Charlotte përqafoi një grua që ishte në karrocë, e që gjithë ditën kishte pritur për ta, për t’i parë.

Një tjetër video ka dalë sot. Nuk mund ta humbisni momentin kur princesha e vogël refuzon t’i japë ndihmëses mbretërore lulet që mbante në dorë. Charlotte është bërë goxha vajzë tani dhe s’ka më nevojë që mami apo ndihmëset t’i mbajnë gjërat.dardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat