Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha, për të kaluar pushimet e janarit, nuk ka zgjedhur të shkojë në një vend malor për ski, por ka zgjedhur të shkojë në Dubai, aty ku priti dhe Vitin e Ri.

Ajo sot ka shkuar në shkretëtirën Al Maha.

Lori ndodhet atje sëbashku me Sara Hoxhën, Ledion Liçon dhe dy fëmijët e tyre.

Nga fotot e publikuara në Instagram, duket se po argëtohen shumë mes shkretëtirës./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat