Adelina Berisha erdhi shumë e ‘nxehtë’ në fotografinë e fundit.
Adelina Berisha e nisi vitin e ri me fotografi tejet joshëse, e veshur me një fustan të shkurtër, shkruan lajmi.net.


Këngëtarja postoi një imazh, në të cilin në plan të parë e kishte vënë gjoksin në fustanin me dekolte të hapur.
Fotografia e saj pranoi komente dhe pëlqime të shumta nga ana e ndjekësve, të cilët e komplimentuan për paraqitjen.

https://www.instagram.com/adelinnaberisha/?utm_source=ig_embed


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All