Getinjo ka publikuar pamje nga pritja që iu bë në qytetin e Ferizajt.
Getinjo dhe Mozzik së fundi kanë performuar në qytetin e tyre, Ferizaj, shkruan lajmi.net.
Dy reperëve iu bë pritje e mirë nga publiku, që ishin të shumtë në numër dhe atmosfera ishte në maksimum.


Pas koncertit, Getinjo solli pamje nga kjo atmosferë dhe përmendi faktin se si e kishin paragjykuar vite më parë,
“Para 5,6 vjete rrisha rrugeve te qytetit e plot mthojshin edhe rrugaç sen ska prej tij ? Por sot po e gzoj veten edhe po i gzoj njerezit ??? FERIZAJ MY CITY I LOVE YOU ❤️❤️ #2eurogang “, ka shkruar ai.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All