Kjo fundjavë i gjeti vipat jashtë vendit. Disa zgjodhën të shkojnë për festa në Dubai, të tjerë në Francë dhe të tjerë Itali e Greqi.

Personazhe të tjera të famshme preferuan që të qëndrojnë në Shqipëri, dhe ta kalojnë fundjavën këtu.

Dritare.net do t’ju tregojë sesi e kaluan vipat fundjavën e parë të 2020-ës, përmes fotove që ata postojnë në Instagram.dardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

Foto 1 nga 31


Flash Lajme

Më të lexuarat