Jeta private e Rudina Dembacajt ka qenë në qendër të vëmendjes kohët e fundit.

Pasi pranoi publikisht ndarjen nga ish bashkëshorti mekanik, Rudina mbrëmjen e djeshme konfirmoi lidhjen e re me ish-deputetin Mark Frroku.

Moderatorja publikoi tre foto krah Frrokut dhe shkruante: “E di qe e donit te gjithe, por e kam per vete…ekskluziven. Per te gjithe ju dashamires dhe jo, e dua si partner ne jete dhe ne biznes… Vit te mbare, me shume dashuri Mark dhe Rudi!”

Por si ka reaguar ish-bashkëshorti pas këtij postimi? Aleksi ka postuar në Instastory një shprehje ku shkruhet: “Një ditë do them le të shkojë gjithçka në djall dhe do lë djajtë ta luajnë lojën”.


Flash Lajme

Më të lexuarat