Mbrëmjen e djeshme, Meghan Markle dhe Princ Harry dhanë lajmin se do të heqin dorë nga detyrat e tyre mbretërore dhe se do të bëhen të pavarur financiarisht. Pas kësaj deklarate ka reaguar babai i Meghan, Thomas Markle, i cili ka shumë kohë që nuk flet me të bijën dhe kurrë nuk ka takuar personalisht Harryn.

Ai ka thënë për US Weekly vetëm se ndihet i zhgënyer.

Deklarata e Meghan dhe Harryt ka qenë e befasishme dhe ka shkaktuar shumë reagime, në familjen mbretërore, në Britani dhe në të gjithë botën./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat