Sot është episodi i fundit i këtij sezoni për emisionin, “Shiko kush luan”, nga moderatorja e dashur për publikun shqiptar, Luana Vjollca.

Dhe Luana nuk mund ta mbyllte emisionin, pa goditur teleshikuesin. Sonte Luana do të na shfaqet superseksi. Si një panterë e zezë, sa e egër aq edhe sensuale.

Moderatorja ka zgjedhur të veshë një fustan të zi, të gjatë në një anë, dhe të shkurtër në tjetrën.

Pa dyshim që Luana gjithmonë godet me veshjet e saj, por ama sonte na u dukka shumë e mirë.dardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat