Premiera e filmit “I love Tropoja” është përballur me disa incidente mbrëmjen e sotme. Që në nisje të premierës disa të rinj kanë hedhur fletushka kundër kryeministrit, Edi Rama.

Në fletushka shkruhet: “Shqipëria digjet, Rama krihet”.

Një tjetër incident ka ndodhur gjatë kohës që po jepej filmi.

Siç duket si pasojë e motit të keq, janë fikur dritat te Pallati i Kongreseve, dhe filmi është ndërprerë.dardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat