Ajo u bë shumë e famshme muaj më parë, kur e pushtoi fushën e blertë të futbollit, ku po zhvillohej finalja e Champions League, mes Liverpoolit dhe Tottenham Hotspurit.

Që nga ajo natë e 2019’s, Kinsey Wolanski është bërë një ndër modelet më të përmendura në planet.

Vetëm në Instagram, numri i atyre që e ndjekin ka shkuar në 3.4 milionë.

Bukuroshja amerikane, 23-vjeçare, i qeras ata vazhdimisht me fotografi mahnitëse.

Më të fundit prej tyre po jua sjellim më poshtë.


Flash Lajme

Më të lexuarat