Mbrëmjen e djeshme nisi Sanremo, festivali ku dhe moderatorja Alekta Vejsiu do të prezantojë në natën e tretë.

Përmes një postimi në Instagram, Alketa ka postuar një video të tre viteve më parë ku thotë “Ëndrra ime më e madhe, të prezantoj festivalin e Sanremos.

E di që do ta arrij një ditë”.

View this post on Instagram

A post shared by (@alketavejsiu) on

Ndërsa në postimin e ditës së sotme sotme, Alketa shkruan: ” Tre vjet më parë e kisha thënë këtë. Si një premtim ndaj vetes, një bast profesional e mbi të gjitha si një ëndërr. Shiheni nesër në orën 21:00″./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat