Marina Vjollca është ndër prezantueset më seksi të mediave tona.

Sonte në Klanifornia do ta shohim Marinën në një formë krejt tjetër.

Marina imiton efektiven e OFL-së, e cila ishte kryelajmi i dy ditëve të kaluara, pasi u paraqit me syze dhe kapele në një deklaratë për medie.

Imitimin e qau, megjithëse teksti që kishte zgjedhur për të lexuar, ishte aq humoristik, sa dhe vetë Marina nuk po reshte që qeshuri.

Por nga paraqitja, themi se një police kaq seksi sa Marina nuk kishim parë ndonjëherë!/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat