Ish partnerja e reperit Stresi, Keisi feston sot ditëlindjen. Një ndër personat e parë që e uroi ishte reperi, i cili postoi  një foto në “Instastory”, duke uruar ish-partneren për ditëlindjen.“Gëzuar ditëlindjen”, -shkruan ai shoqëruar dhe me një emoji kurorë, duke treguar kështu se për të Keisi është një mbretëreshë.

Ndërkohë, Keisi ka marrë si dhuratë një makinë luksoze nga e ëma. Oh Zot! Jam përfundimisht vajza më me fat. Faleminderit mami! Ti je mami më e mirë në botë”, shkruan Keisi.

Keisi ka postuar dhe urimin e reperit në “Instagramin” e saj, duke e falenderuar.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All