Moderatoarja e njohur, Arbana Osmani do të vijë së shpejti një projekt i ri dhe këtë e ka zbuluar vetë ajo. Me anë të një postimi në rrjetin social “Instagram”, moderatorja shfaqet duke xhiruar për projektin e ri.“Sot, më herët në set për një projekt të ri. E gjeni dot se për çfarë bëhet fjalë?”, ka pyetur Arbana fansat teksa në video shfaqet me një pjatë dhe një gotë verë para.

Me këtë Arbana ka treguar se projekti i ri ka të bëjë me ushqimet, por se çfarë ekzaktësisht mbetet për t´u parë në vazhdim.


Flash Lajme

Më të lexuarat