Sot të gjithë festojmë Shën Valentinin. Dita e dashurisë në çift, në familje, me shoqërinë. Dita kur dhurojmë dhe marrim dashuri.

Shumë vipa shqiptarë e kanë uruar Ditën e Shën Valentinit. Disa me foto me partnerët, duke u puthur e përqafuar, të  tjerë vetëm në mënyrë simbolike.

Dritare.net ka mbledhur dhe sjellë për ju foto që tregojnë sesi e uruan vipat, Shën Valentinin.dardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

Foto 1 nga 13


Flash Lajme

Më të lexuarat