Sigal

Me anë të një postimi në Instagram këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora ka thënë se dy javë më parë i është nënshtruar një operacioni.Këngëtarja i është nënshtruar një opracioni ku ka hequr bajamet.Ndër të tjera ajo shkruan “Para dy javësh iu nënshtrova tonsillektomisë (heqjes së bajameve) dhe më lejoni t’ju them se nuk është shaka.

Është shumë e dhimbshme, por në aspektin pozitiv më ka dhënë kohë që të reflektoj në qetësi dhe të shërohem”.


Flash Lajme

Më të lexuarat