Si duken në të vërtetë princeshat e përrallave? Mjafton të shihni sonte Marina Vjollcën dhe do ta kuptoni.

Sapo hymë në Instagram, na dolën para fotot e moderatores së dashur për publikun, me një fustan të kuq përrallor. Dhe reagimi i parë? Ua, ua ua, Marina si princeshë.

Me të vërtetë duket si princeshë. Ndoshta u habitëm ngaqë nuk e kishim parë ndonjëherë Marinën me fustan të kuq kaq të zjarrtë.

Ja që princeshat e bukura, qenkan edhe në realitet, jo vetëm në përralla.dardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat