Princi Harry dhe Meghan Markle janë parë bashkë për herë të parë që nga Mexit, teksa dolën nga një aeroplan në Kanada, në Ditën e Shën Valentinit.

Fotografitë tregojnë çiftin ndërsa të buzëqeshur mbanin çantat e tyre kur zbarkuan në Kanada. Ishte vetëm çifti, siç duket ata kanë udhëtuar pa djalin e tyre të vogël, Archie.

Çifti zgjodhi të bënte një fluturim komercial kësaj radhe, pasi më parë ishin kritikuar për predikimin për shpëtimin e planetit dhe më pas fluturonin nëpër botë me avion privat.dardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

Foto 1 nga 20


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All