Derisa nuk e ndjek trendin e kolegëve për publikimin e shpeshtë të këngëve të reja, Baby G është mjaft aktive në rrjetet sociale.
Ajo numëron mbi gjysmë milion ndjekës në Instagram, ku publikon fotografi dhe video që joshin interesimin e fansave të saj.


Gjatë fundjavës, ajo i ka postuar disa fotografi, ndërsa në bazë të lokacionit mësohet se ndodhet në Marrakesh të Marokut.Ndërsa vëmendjen e ka marrë me pozat me bikinit, të cilat i ka shpërndarë gjatë të shtunës dhe që kanë marrë dhjetëra mijëra pëlqime brenda dy orësh.
Jo ndodhet ulur para pasqyrës teksa i ka bëtë fotoprofilet e shpërndara, të cilat nuk i ka shoqëruar me ndonjë përshkrim.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All