“Sot qenka ditë për plazh”-të gjithë e kemi thënë këtë shprehje sot, por Blendi Fevziu ka bërë plazh me të vërtetë.

Gazetari i njohur, e ka kaluar këtë fundjavë në Dhërmi, dhe sigurtisht nuk i ka rezistuar dot diellit të së dielës, që ishte me të vërtetë përvëlues, dhe i mrekullueshëm.

“Nje dite fantastike. Plazh ne Shkurt. #visitalbania #dhermi”-shkruan Fevziu, teksa poston edhe foto nga Dhërmu./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All