Rita Ora ka postuar një foto tepër seksi sonte. Këngëtarja kosovare është parë në Los Angeles të Kalifornisë ku si duket moti atje sonte ishte i nxehtë.

E këtë diel, Rita e ka shfrytëzuar për të marrë ca rreze në qytetin e yjeve në Amerikë.

“Shijojeni jetën e juaj! Ju lutem, mbrojeni zemrën e juaj dhe jeni krenar me vetveten”, ka shkruar Rita. Më 2020 Rita ka paralajmëruar disa koncerte por ende nuk dihet se kur do të lansojë këngë të re.


Flash Lajme

Më të lexuarat