Modelja, Kejvina Kthella, e ftuar në emisionin ThumbOn, u shpreh se një falënderim ia bën shpesh prindërve të saj.

“Sa herë i them babit, o Zot falënderoj që nuk jam rritur në Shqipëri. Unë vij nga një fshat i Lezhës edhe nëse nuk do kisha ikur në Itali do isha martuar tani”.

Megjithatë modelja është rikthyer nga Italia në Shqipëri, dhe prej tre vjetësh jeton këtu. Kështuqë siç duket, Kejvina vetëm fëmijërinë nuk ka dashur ta kalojë në Shqipëri, sepse për rininë, nuk na dalin llogaritë, përsa kohë ka dashur të kthehet./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat