Regjizorja e mirënjohur Vera Grabocka, dhe prezantuesja Alketa Vejsiu duket se nuk e kanë lëkundur as miqësinë, as dashurinë e tyre.

Shumëkush tha që qetësia e tyre u prish pas Festivalit të Këngës në RTSH, por sot nisi Piter Pan, dhe si gjithmonë Alketa, e Vera janë bashkë.

Ja ҫfarë shkruan Grabocka në instagram: “20 vjet bashke @alketavejsiu Jam e lumtur se ylli që pashe te ty ditën e parë ,kur ishe vetem 16 vjeç, sot shkëlqen dhe jo vetëm në Shqipëri, por nisi të shfaqet si befasi në skenën e një bote më të madhe… Është talenti dhe vullneti tënd unik që ke arritur në këtë majë..! Për të gjitha sukseset e tua në botën e spektakleve televizive…dhe për ty, si artiste dhe kolege e denjë dhe e çmuar, jam e lumtur pa fund!”./ I.M-Dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by (@veragrabocka) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat