Meghan Markle është mbretëresha e stilit. Gjithmonë vishet bukur dhe nga markat më të njohura në botë, Stella McCartney, Hiut Denim, Reformation dhe tani një palë këpucë të bëra nga shishe plastike të riciklueshme.

Meghan është shfaqur për herë të parë që nga zhvendosja në Amerikën e Veriut të premten e kaluar. Meghan dhe princi Harry dukeshin elegantë, ndërsa po kalonin rrugën. Dhe e dini? Meghan kishte veshur një palë pupa të bëra nga shishet plastike, shkruan dritare.net

Pupat janë të bëra nga Rothy, një kompani me qendër në San Francisko që i bën këpucët e saj nga shishet e ujit dhe kushtojnë 135 dollarë. Nuk është hera e parë që Meghan është parë me pupa, ajo i veshi ato gjatë një turi mbretëror në Australi, në vitin 2018.dardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat