Aktorja dhe modelja Arta Elezaj ka postuar një foto sonte pas tri jave në rrjetet sociale
Por, Xhakarta e serialit “O sa mirë” shihet e veshur me një fustan të shkurtër derisa ekspozon trupin e saj seksi.


E njohur si njëra prej modeleve që vishet pothuajse njëjtë me modelen e njohur Kendall Janner, Arta ka pasur një mesazh interesant poshtë fotografisë.


Flash Lajme

Më të lexuarat