Almeda Abazi bën gati një vit që është bërë nënë.

Mbrëmjen  e djeshme, modelja bukuroshe është bërë nostalgjike për periudhën e shtatzënisë dhe në Instagramin e saj ka ndarë disa foto.

“Ditët me të bukura të jetës time”. shkruan ajo./E.B-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by (@almeda92) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat