Kim Kardashian dhe Kanye West ndodhen në Paris. Ndërsa ndodheshin në ashensorin e një qendre tregtare, janë filmuar duke u puthur.

Deri këtu, gjithçka në rregull.

Por, sapo ashensori është hapur, Kayne ka dalë, duke e lënë Kim aty bashkë me çantat e pazarit.

Ajo u mundua të dilte, por dera u mbyll.

View this post on Instagram

A post shared by (@hollywoodunlocked) on

Ky ishte një gjest aspak i xhentil dhe mbase gjëja më e pakëndshme që ka bërë ndonjëherë Kayne.

Sa keq që nuk është filmuar dhe momenti kur Kim ka dalë nga ashensori, që të shikonim reagimin e saj. Me siguri, s’do ta ketë falur kaq një veprim të tillë të bashkëshortit./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All