Pas ndarjes nga reperi i njohur Mozzik, Loredana ka qënë në qendër të vëmendjes për shkak të lidhjes së re me reperin Zuna.  Dyshja është parë shpeshherë në shoqërinë e njëri-tjetrit.Së fundmi, çifti më i ri i showbiz-it janë shfaqur në një aeroport në Zvicër. Ende nuk dihet destinacioni por mesa duket Loredana dhe Zuna kanë vendosur të `arratisen` për të kaluar disa ditë pushimi së bashku.

Kujtojmë se, dyshja e festuan bashkë Shën Valentinin, në një ndër klubet e Gjermanisë.


Flash Lajme

Më të lexuarat